امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیرائوس یونان و آپادانا
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیرائوس یونان و آپادانا

امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیرائوس یونان و موسسه آموزش عالی آپادانا با حضور جناب آقای پروفسور جهرمی ریاست محترم موسسه آموزش عالی آپادانا و سرکار خانم دکتر منصوری زاده مدیریت محترم روابط بین الملل.
طی این تفاهم نامه دو دانشگاه همکاریهای آموزشی و پژوهشی، مشارکت در رویدادها و نشست های علمی، تبادل دانشجویی و اعضا هیئت علمی، پروژه ها و دوره های مشترک علمی خواهند داشت


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.