بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی شهید حاج محمد ابراهیم همت موسسه آموزش عالی آپادانا در سال 1389به عنوان اولین محل برای انجام فعالیت های دانشجویی در موسسه آموزش عالی آپادانا ایجاد گردید.
از جمله اهداف این پایگاه عبارتند از:
تحقق فرامين و رهنمودهاي حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري.
تقويت روحيه همياري و مسؤليت پذيري. بسط فرهنگ و تفكر بسيجي.
ايجاد آمادگي دفاع همه جانبه از دستاوردهاي انقلاب اسلامي در عرصه هاي گوناگون فرهنگي، علمي و دفاعي.
از سال 89 تاکنون این پایگاه با برگزاری برنامه های گوناگون در سدد ایجاد محیطی پربار و سالم برای تمامی دانشجویان بوده است و هم اکنون نیز با کسب مجوز نشریه دانشجویی در حال تهیه و انتشار نشریه ای در محیط موسسه برای آگاهی بخشی بیشتر به دانشجویان در ضمینه های گوناگون میباشد.


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.