کاردانی

پذیرش در مقطع کاردانی

 

پذیرش در کلیه ی رشته های کاردانی مؤسسه آموزش عالی آپادانا ( به جز کامپیوتر و حسابداری ) به صورت بدون آزمون (صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ) و در دو مرحله انجام می پذیرد :

 

پذیرش در مرحله اول :  از طریق نام نویسی در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای در سایت سنجش .

 

پذیرش در مرحله دوم :  در آذر ماه از طریق مراجعه حضوری به این مؤسسه صورت می پذیرد.

 

رشته های تحصیلی کاردانی پیوسته به شرح ذیل می باشد :

 

 

دانشکده هنر و معماری

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده علوم اجتماعی

1

معماری

کامپیوتر – نرم افزار

حسابداری

2

گرافیک - گرافیک

عمران

 

3

هنرهاي تجسمي - نقاشي

نقشه برداری

 

4

طراحی دوخت – طراحی دوخت

 

 

نحوه پذیرش در مرحله اول :

 

پذیرش در مرحله اول از طریق ثبت نام دفترچه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای در سایت سنجش می باشد. مهلت ثبت نام دفترچه آزمون، اواخر خرداد ماه می باشد و این تاریخ هر سال ممکن است تغییر یابد لذا داوطلب باید جدول برنامه زمانی آزمون های سازمان سنجش در سایت سنجش را چک نماید. پذیرش در این مقطع، در تمامی رشته ها بجز کامپیوتر و حسابداری آزمون ندارد و گزینش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد. نتایج نهایی در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می گردد و داوطلب می تواند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید.

نحوه پذیرش در مرحله دوم :

 

   مهلت پذیرش در مرحله دوم در آذر ماه می باشد که متقاضیان می بایست با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمایند. لذا پس از اینکه این مؤسسه برای داوطلب از سایت سنجش پذیرش گرفت، داوطلب رسماً دانشجوی این مؤسسه محسوب می شود و می تواند از نیمسال بهمن آغاز به تحصیل نماید. لازم به ذکر است چون سایت سنجش فقط در مهلت تعیین شده فوق باز است لذا از متقاضیان گرامی خواهشمند است فقط در همین بازه زمانی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

تذکر مهم : رشته های تحصیلی کاردانی مربوط به آزمون کاردانی فنی و حرفه ای می باشد و مختص دانش آموزانی است که دیپلم متوسطه دوم یا متوسطه در رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش دارند لذا دانش آموزانی که دارای دیپلم متوسطه نظری در رشته های علوم ریاضی، تجربی و انسانی می باشند حق شرکت در این آزمون و انتخاب رشته های کاردانی را ندارند. ضمناً اگر دانش آموزی در رشته های فنی و حرفه ای یا کار و دانش، دوره پیش دانشگاهی را گذرانده باشد، بدون احتساب مدرک پیش دانشگاهی و به استناد به مدرک دیپلم می تواند در این آزمون شرکت نماید.

 

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام :

 

1- کپی صفحه اول شناسنامه

2 - کپی کارت ملی

3 - یک قطعه عکس 4*3 جدید با کیفیت

4 - کپی گواهی موقت پایان دوره متوسطه دوم یا متوسطه

 

تماس با ما :

آدرس : شیراز - میدان معلم – ابتدای بلوار ایمان شمالی – روبروی بانک سپه

شماره تماس : 09170911841

 36987-071 داخلی 105 – 106 – 155                   

آدرس پیج اینستاگرام مؤسسه : Apadana_uni


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.