کارشناسی ارشد

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد

 

 

پذیرش در رشته های کارشناسی ارشد مؤسسه آموزش عالی آپادانا به دو شیوه می باشد 

 

قبولی مهر در آزمون کارشناسی ارشد و تکمیل ظرفیت در آذر ماه در رشته های ذیل صورت می گیرد.

 

 

دانشکده هنر و معماری

دانشکده علوم انسانی

دانشکده فنی و مهندسی

1

مهندسی معماری- معماری

مدیریت کسب و کار مالی

مهندسی عمران سازه

2

مهندسی معماری داخلی

منابع انسانی و استراتژیک

مهندسی عمران مدیریت ساخت

3

مدیریت پروژه و ساخت

روانشناسی بالینی

کامپیوتر نرم افزار

4

برنامه ریزی شهری

حقوق مالی اقتصادی

هوش مصنوعی و رباتیکز

5

مدیریت شهری

حقوق خصوصی

 

6

ارتباط تصویری

مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی

 

7

طراحی پارچه و لباس

 

 

 

نحوه پذیرش مهر ماه :

 

پذیرش مهر ماه بصورت با آزمون و مختص کسانی است که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند. مهلت ثبت نام اولیه آزمون مذکور در آذر یا بهمن ماه می باشد و روز آن هر سال ممکن است تغییر یابد لذا داوطلب باید جدول برنامه زمانی آزمون های سازمان سنجش در سایت سنجش را دنبال نماید. این مهلت مجدداً در اسفند یا اردیبهشت ماه به مدت سه روز تمدید می گردد. آزمون فوق معمولا در فصل بهار یا تابستان برگزار می گردد. نتایج اولیه آزمون شامل کارنامه و انتخاب رشته توسط داوطلبان در اواسط تابستان اعلام می گردد. زمان انجام مصاحبه و تاريخ آزمون مرحله دوم كد رشته هاي امتحاني داراي آزمون تشريحي يا پروژه حدوداً یک ماه پس از آن اعلام می گردد و داوطلب باید طبق برنامه زمان بندی سازمان سنجش جهت شرکت در آزمون مرحله دوم در شهر تهران حاضر گردد.

تذکر مهم  : داوطلبانی که کد/رشته اول خود را در مؤسسات غیرانتفاعی انتخاب نمایند نیاز به شرکت در آزمون مرحله دوم ( تشریحی یا پروژه ) ندارند.

نتایج نهایی آزمون اواسط شهریور ماه اعلام می گردد. پذیرفته شدگان نهایی می توانند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید. چنانچه داوطلبی دانشجوی ترم آخر کارشناسی باشد می تواند از بهمن ماه آغاز به تحصیل نماید.

 

نحوه پذیرش تکمیل ظرفیت آذر ماه :

 

پذیرش آذر ماه بصورت تکمیل ظرفیت می باشد. داوطلبانی که در آزمون فوق پذیرفته نشده اند می توانند در آذر ماه جهت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت به سایت سنجش مراجعه نمایند. ضمناً شرایط ثبت نام در این مرحله در دفترچه ی تکمیل ظرفیت آزمون ارشد که بر روی سایت سنجش بارگزاری می گردد، اعلام خواهد شد.

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت در دی ماه اعلام می گردد و داوطلب می تواند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، با مدارک ذیل جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید و داوطلب می تواند از بهمن ماه شروع به تحصیل نماید.

 

نحوه پذیرش استعداد درخشان :

 

متقاضیان استفاده از سهميه ثبت نام استعداد درخشان در کلیه ی رشته های مقطع کارشناسی ارشد اين موسسه می باشند، خواهشمند است مدارک خود را تا پایان تیر ماه به صورت حضوری به ساختمان مرکزی موسسه واقع در : شیراز- میدان معلم – ابتدای بلوار ایمان شمالی – روبروی بانک سپه - موسسه آموزش عالی آپادانا تحویل دهند.

 

شرایط داوطلبان :

 

  1. متقاضی بایستی فارغ التحصیل دوره کارشناسی پیوسته رشته مرتبط باشد.
  2. متقاضی بایستی پس از گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی تا پایان نیمسال 6 به لحاظ میانگین کل جزو پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشد.
  3. متقاضی بایستی حداکثر تا تاریخ 1400/06/31 فارغ التحصیل شوند. در غیر اینصورت پذیرش آنان لغو خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز :

 

  1. تکمیل فرم درخواست کتبی داوطلب مبنی بر ادامه تحصیل در موسسه آموزش عالی آپادانا
  2. گواهی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل دوره کارشناسی مبنی بر این که دانشجوی متقاضی پس از شش نیمسال با گذراندن حداقل سه چهارم واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزو پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود می باشد و حداکثر تا تاریخ 1400/06/31 فارغ التحصیل می باشد.
  3. ریز نمرات تایید شده دوره کارشناسی

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مؤسسه :

 

1- کپی صفحه اول شناسنامه

2 - کپی کارت ملی

3 - عکس 4*3 جدید تمام رخ (خواهران 5 قطعه، برادران 7 قطعه)

4 – کپی مدرک کارشناسی (لیسانس)

5 - کپی مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) در صورت گذراندن این دوره

6 - آقایان در صورت داشتن کارت پایان یا معافیت خدمت، ارائه اصل و کپی این کارت الزامی است .

 

تماس با ما :

 

آدرس : شیراز - میدان معلم – ابتدای بلوار ایمان شمالی – روبروی بانک سپه

شماره تماس : 09170911841

 36987-071 داخلی 105 – 106 – 155                    

آدرس پیج اینستاگرام مؤسسه : Apadana_uni

 

 


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.