کارشناسی

پذیرش در مقطع کارشناسی

 

 

موسسه آموزش عالی آپادانا در مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی نا پیوسته به دو شیوه با آزمون و بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند 

 

 

کارشناسی پیوسته

 

 

مؤسسه آموزش عالی آپادانا در رشته های کارشناسی پیوسته در دو بازه ی زمانی در طول سال ( ورودی مهر ماه و بهمن ماه) دانشجو می پذیرد :

رشته های تحصیلی کارشناسی پیوسته به شرح ذیل می باشد :

 

 

 

دانشکده علوم انسانی

دانشکده هنر و معماری

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده علوم اجتماعی

1

روانشناسی

مهندسی معماری

مهندسی عمران

حسابداری

2

حقوق

مهندسی شهرسازی

مهندسی کامپیوتر

میکروبیولوژی

3

مدیریت مالی

ارتباط تصویری

مهندسی صنایع

علوم ورزشی

4

مدیریت بازرگانی

نقاشی

مهندسی پزشکی

 

5

مدیریت امور بانکی

طراحی لباس

مهندسی برق

 

6

مدیریت صنعتی

کاردانی معماری

 

7

مشاوره

 

 

نحوه پذیرش برای نیمسال مهر ماه :

 

پذیرش مهر ماه در کلیه ی رشته ها به جز حسابداری بصورت بدون آزمون و از طریق ثبت نام دفترچه پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در سایت سنجش انجام می گردد. مهلت ثبت نام ، نیمه اول سال می باشد و تاریخ شروع دقیق آن هر سال ممکن است تغییر یابد لذا داوطلب باید اخبار مربوط به سازمان سنجش در سایت سنجش ( www.sanjesh.org) را پیگیری نماید. تاریخ برگزاری آزمون سراسری ( فقط برای پذیرش در رشته ی حسابداری ) نیمه ی اول تیر ماه خواهد بود. اگر داوطلبی از تاریخ فوق مطلع نگردد و ثبت نام انجام نداده باشد، باید در تیر ماه و دو روز قبل از برگزاری آزمون با در دست داشتن مدارک شناسنامه، کارت ملی، 2 قطعه عکس، کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی به حوزه رفع نقص کارت کنکور واقع در شهر محل سکونت خود مراجعه نماید. آدرس این حوزه در شهرستان شیراز : خیابان ساحلی، مجتمع تفریحی فرهنگی دانشگاه شیراز می باشد. با مراجعه به آدرس فوق ثبت نام اولیه آزمون انجام می شود و داوطلب می تواند در آزمون شرکت نماید. نتایج نهایی آزمون در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می گردد و داوطلب می تواند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید.

 

نحوه پذیرش برای نیمسال بهمن ماه :

 

متقاضیان تکمیل ظرفیت می توانند از ابتدای مهر ماه لغایت پایان دی ماه هر ساله با مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمایند. لذا پس از اینکه این مؤسسه برای داوطلب از سایت سازمان سنجش پذیرش گرفت، داوطلب رسماً دانشجوی این مؤسسه محسوب می شود و می تواند از نیمسال بهمن آغاز به تحصیل نماید. لازم به ذکر است چون سایت سنجش فقط در مهلت تعیین شده فوق باز است لذا از متقاضیان گرامی خواهشمند است فقط در همین بازه زمانی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

تذکر مهم : رشته های تحصیلی کارشناسی پیوسته مربوط به آزمون سراسری می باشد و مختص دانش آموزانی است که دوره متوسطه دوم در تمامی شاخه ها اعم از هنرستان ، کار و دانش و نظری ( علوم ریاضی، تجربی و انسانی ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اند، می باشد و دانش آموزان نظام آموزشی قبلی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند ( فقط دارای مدرک دیپلم متوسطه می باشند ) حق شرکت در این آزمون و انتخاب رشته های کارشناسی پیوسته را ندارند. این دسته از دانش آموزان اگر مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) داشته باشند، به شرط نداشتن مشکل نظام وظیفه می توانند در این آزمون شرکت نمایند که مدرک کاردانی به جای مدرک پیش دانشگاهی پذیرفته می گردد.

 

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام :

 

1- کپی صفحه اول شناسنامه

2 - کپی کارت ملی

3 - یک قطعه عکس 4*3 جدید با کیفیت

4 - کپی گواهی موقت پایان دوره متوسطه دوم یا متوسطه و پیش دانشگاهی

 

تماس با ما :

 

آدرس : شیراز - میدان معلم ابتدای بلوار ایمان شمالی روبروی بانک سپه

شماره تماس : 36987-071 داخلی 105 106 155  و    09170911841

آدرس پیج اینستاگرام مؤسسه : apadana_uni

 

 

کارشناسی ناپیوسته

 

پذیرش در رشته های کارشناسی ناپیوسته مؤسسه آموزش عالی آپادانا دو بار در سال ( ورودی مهر و بهمن ماه ) و از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) انجام می شود 

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته مؤسسه آپادانا به شرح ذیل می باشد :

 

 

دانشکده هنر و معماری

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده علوم اجتماعی

1

معماری

مهندسی اجرائی عمران

حسابداری

2

مهندسی شهرسازی

مهندسی تکنولوژی نقشه برداری

 

3

طراحی و تکنولوژی دوخت

مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

 

4

طراحی پوشاک

مهندسی تکنولوژی برق – قدرت

 

5

ارتباط تصویری

 

 

نحوه پذیرش مهر ماه :

 

پذیرش مهر ماه از طریق ثبت نام دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی در سایت سنجش می باشد. مهلت ثبت نام دفترچه آزمون، اواخر خرداد ماه می باشد. این تاریخ هر سال ممکن است تغییر یابد لذا داوطلب باید جدول برنامه زمانی آزمون های سازمان سنجش در سایت سنجش را چک نماید. اگر داوطلبی از تاریخ فوق مطلع نگردد و ثبت نام انجام ندهد، باید در مرداد ماه و دو روز قبل از برگزاری آزمون با در دست داشتن مدارک شناسنامه، کارت ملی، عکس، مدرک فوق دیپلم به حوزه رفع نقص کارت کنکور واقع در شهر محل سکونت خود مراجعه نماید. آدرس این حوزه در شهرستان شیراز : خیابان ساحلی، مجتمع تفریحی فرهنگی دانشگاه شیراز می باشد. با مراجعه به آدرس فوق ثبت نام اولیه آزمون انجام می شود و داوطلب می تواند در آزمون شرکت نماید. نتایج نهایی آزمون در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می گردد و داوطلب می تواند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید.

 

نحوه پذیرش تکمیل ظرفیت بهمن ماه :

 

متقاضیان تکمیل ظرفیت می توانند از ابتدای مهر ماه لغایت پایان دی ماه هر ساله با مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمایند. لذا پس از اینکه این مؤسسه برای داوطلب از سایت سنجش پذیرش گرفت، داوطلب رسماً دانشجوی این مؤسسه محسوب می شود و می تواند از نیمسال بهمن آغاز به تحصیل نماید. لازم به ذکر است چون سایت سنجش فقط در مهلت تعیین شده فوق باز است لذا از متقاضیان گرامی خواهشمند است فقط در همین بازه زمانی جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

تذکر مهم : رشته های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مربوط به آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد و مختص دانشجویانی است که دارای مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) می باشند. کسانی که دارای مدرک لیسانس پیوسته می باشند به هیچ وجه نمی توانند در این آزمون شرکت نمایند.

 

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام :

 

1- کپی صفحه اول شناسنامه

2 - کپی کارت ملی

3 - یک قطعه عکس 4*3 جدید با کیفیت

4 - کپی گواهی موقت یا نامه فارغ التحصیلی ( برای دانشجویان مشمول : نامه ی ابطال یا لغو معافیت تحصیلی ) پایان دوره کاردانی ( فوق دیپلم )

 

تماس با ما :

آدرس : شیراز - میدان معلم ابتدای بلوار ایمان شمالی روبروی بانک سپه

شماره تماس : 09170911841

 36987-071 داخلی 105 106 155                   

آدرس پیج اینستاگرام مؤسسه : Apadana_uni

 

 


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.