سوالات متداول بخش آموزش
پاسخ 1 : با سلام
2 راهکار وجود دارد : 1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در کد رشته کاردانی طراحی دوخت ثبت نام کنید . 2 - ابتدا با همان دیپلم کامپیوتر مدرک کاردانی کامپیوتر بگیرید سپس برای مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت ثبت نام کنید.
موفق باشید.
پاسخ 2 : با سلام
2 راهکار وجود دارد : 1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در کد رشته کاردانی طراحی دوخت ثبت نام کنید . 2 - ابتدا با همان دیپلم کامپیوتر مدرک کاردانی کامپیوتر بگیرید سپس برای مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت ثبت نام کنید.
موفق باشید.
پاسخ 3 : با سلام
اگر منظور شما ثبت نام در مؤسسه آپادانا می باشد، ثبت نام تکمیل ظرفیت آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 مهلت دارد. و اگر منظور شما ثبت نام در آن دانشگاه دولتی که قبول شده اید می باشد، بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 4 : با سلام
بله برای شرکت در آزمون وکالت حتما بایستی رشته کاردانی و کارشناسی مرتبط باشد . ضمناً جهت اطمینان خاطر از مرکز وکلا نیز بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 5 : با سلام
بایستی از همان دانشگاه مد نظرتان ( شاهرود ) بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 6 : با سلام
ظرفیت این رشته 79 نفر می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 7 : با سلام
در صورتی که شما در مؤسسه آپادانا پذیرفته شده اید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاهی که قبول شده اید بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 8 : با سلام
انتقالی از دانشگاه آزاد به غیرانتفاعی ممکن نمی باشد. بایستی ابتدا در این موسسه پذیرش شوید سپس از آن دانشگاه انصراف دهید. ضمنا واحدهای گذرانده شده تطبیق داده خواهد شد.
موفق باشید.
پاسخ 9 : با سلام
خیر. شما فقط اجازه ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را دارید چون نظام وظیفه برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر می نماید، مگر اینکه پایان خدمت بگیرید.
موفق باشید.
پاسخ 10 : با سلام
در صورتیکه شما پذیرفته شده ی ارشد این مؤسسه می باشید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 11 : با سلام
بدون کنکور خیر ولی در صورتیکه در کنکور شرکت کرده اید ولی از دانشگاه قبولی خود راضی نیستید می توانید در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و مجددا انتخاب رشته / شهر انجام دهید. جهت تغییر رشته بایستی مجددا در کنکور ارشد شرکت نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 12 : با سلام
خیر متاسفانه . این مؤسسه رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار دارد.
موفق باشید.
پاسخ 13 : با سلام
برای ورود به این رشته 3 راهکار ممکن وجود دارد :
1 - بایستی دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در رشته کاردانی طراحی دوخت پذیرش شوید.
2 - ابتدا یک مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت پذیرش شوید.
3 - بایستی رشته / مقطع کارشناسی پیوسته طراحی لباس را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه این رشته / مقطع را ندارد .
موفق باشید.
پاسخ 14 : با سلام
در صورتیکه مدرک دیپلم دوره دوم متوسطه و یا پیش دانشگاهی داشته باشید بله می توانید در غیر اینصورت خیر.
موفق باشید.
پاسخ 15 : با سلام
در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی این مؤسسه می باشد، اگر دیپلم متوسطه دوم دارید بله در غیر اینصورت بایستی سال دوازدهم را بگذرانید. و در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی دانشگاه آزاد می باشد، بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 16 : با سلام
بستگی به کارخانه دارد . لطفا جهت مشاوره بیشتر با جناب آقای دکتر فیلی با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 17 : با سلام
تقریبا در بیشتر دروس یکسان هستند بجز چندین درس . لذا لطفا چارت درسی هر دو رشته که بر روی سایت می باشد را مطالعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 18 : با سلام
برای انتقالی ابتدا بایستی موافقت دانشگاه مبدا ( مؤسسه غیرانتفاعی خرد بوشهر) را بگیرید سپس درخواست تان را جهت بررسی به این مؤسسه ارائه دهید و در صورتیکه این مؤسسه رشته ی تحصیلی شما را داشته باشد با انتقالی شما موافقت می گردد.
در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت نکند، می توانید انصراف داده و جهت پذیرش جدید در این مؤسسه اقدام نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 19 : با سلام
بله و پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. قابل ذکر است مهلت ثبت نام در رشته / مقطع کارشناسی پیوسته مهندسی شهرسازی همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد . لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 20 : با سلام
صرفاً دروس عمومی و مشترک بین دو رشته تطبیق داده می شود . این مؤسسه رشته مدنظر شما را دارد . در خصوص دانشگاه آزاد بایستی سوالتان را از همان دانشگاه بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 21 : با سلام
رشته های معماری، شهرسازی، نقاشی، ارتباط تصویری، گرافیک، طراحی پوشاک و طراحی دوخت
خیر متاسفانه این مؤسسه رشته های تئاتر و سینما ندارد.
موفق باشید.
پاسخ 22 : با سلام
خیر .
موفق باشید.
پاسخ 23 : با سلام
بله و پذیرش در این رشته / مقطع از طریق آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 24 : با سلام
برای بررسی مشکل ، نیاز به اطلاعاتی نظیر شماره دانشجوئی و کد ملی می باشد. لذا خواهشمند است با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 ( خانم بلاغی ) تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 25 : با سلام
بستگی به دیپلم تان دارد در صورتیکه پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم گذرانده باشید بله می توانید تغییر رشته دهید در غیر اینصورت ابتدا بایستی مقطع کاردانی را در همان رشته معماری به اتمام برسانید و سپس برای کارشناسی ناپیوسته می توانید تغییر رشته دهید.
موفق باشید.
پاسخ 26 : با سلام
بله تا پایان نیمسال اول 99-98 همه کلاس ها بصورت حضوری تشکیل می شده ولی پس از آن بدلیل شیوع بیماری کرونا کلاس ها بصورت آنلاین برگزار شده است. برای شروع نیمسال مهر ماه سال 99 نیز با توجه به نظر ستاد بحران کرونا بستگی به دستور وزارت علوم دارد. لازم به ذکر است که همه ساله تاکنون تعداد ثبت نامی های این رشته / مقطع به حد نصاب رسیده است.
موفق باشید.
پاسخ 27 : با سلام
با پیش دانشگاهی تجربی می توانید در رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس ثبت نام کنید که متاسفانه این مؤسسه این کد/رشته را ندارد. این موسسه کد/ رشته کاردانی پیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان دیپلم رشته طراحی دوخت از هنرستان و کارودانش می باشد. و کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان کاردانی می باشد. راهکار دیگر اینکه با پیش دانشگاهی تجربی، ابتدا یه فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید بعد برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، می توانید در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت این مؤسسه ثبت نام کنید.
موفق باشید.
پاسخ 28 : با سلام
بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و کارو دانش مراجعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 29 : با سلام
پس از اینکه وارد پنل شخصی تان شدید، از آیکون مکاتبات اداری منوی فرم های درخواست - درخواست تسویه حساب - بابت انصراف را انتخاب نموده و سمت راست بر روی مشخصات اصلی کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید و کلید ارسال را بزنید. در صورتیکه موفق به انجام آن نشدید لطفا حضوری مراجعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 30 : با سلام
بله این مؤسسه دارای رشته طراحی پوشاک در مقطع کارشناسی ناپیوسته و طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. برای ورود به مقطع کارشناسی بایستی مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) و برای ورود به مقطع ارشد بایستی مدرک کارشناسی ( در هر رشته ای ) داشته باشید.
خیر فقط با مدرک دیپلم کارودانش یا فنی حرفه ای در رشته طراحی لباس و زیرشاخه های آن می توان وارد این رشته شد.
موفق باشید.
پاسخ 31 : با سلام
بله پذیرش در این رشته بر اساس سوالق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/06/10 لغایت 99/06/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد. در خصوص شهریه بایستی با امور مالی موسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 118 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 32 : با سلام
با توجه به اینکه در این مؤسسه رشته اجرائی عمران جایگزین رشته عمران عمران شده است در صورت تمایل می توانید در رشته اجرائی عمران ثبت نام نموده و واحدهایتان را تطبیق دهید . در صورت تمایل به ادامه تحصیل در رشته عمران عمران بایستی از دانشگاه موردنظرتان ( دانشگاه آزاد ) پیگیری فرمائید.
ضمناً مهلت ثبت نام در رشته اجرائی عمران از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 33 : با سلام
چارت دروس کلیه رشته ها در سایت موسسه به آدرس apadana.ac.ir در بخش دانشکده علوم انسانی - کارشناسی پیوسته حقوق - سمت راست منوی چارت درسی - دانلود فایل چارت درسی قابل دسترس می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 34 : با سلام
بله می توانید ولی این مؤسسه در مقطع کارشناسی، رشته مهندسی معماری و در مقطع ارشد، رشته معماری داخلی دارد. در صورت تمایل لطفا از تاریخ 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام حضوری مراجعه فرمائید.
کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه دوم برای نظام 6.3.3 ویا مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 35 : با سلام
در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده اید بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مهندسی معماری ثبت نام نمائید. لطفا در بازه زمانی 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.
کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 36 : با سلام
در صورتیکه دیپلم دوره متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) و یا دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده باشید بله می توانید در رشته مهندسی کامپیوتر در این مؤسسه ثبت نام نمائید. در صورت تمایل لطفا جهت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.
مدارک : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 37 : با سلام
بله می توانید . این مؤسسه دارای کد / رشته مرمت و احیاء بناهای تاریخی می باشد ولی متاسفانه به دلیل عدم استقبال داوطلبان معمولا به حد نصاب نمی رسد و تشکیل نمی گردد. ضمنا امکان ثبت نام در رشته ی تحصیلی خودتان ( کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و طراحی پوشاک ) وجود دارد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 38 : با سلام
در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته این مؤسسه ثبت نام نمائید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس
در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 39 : با سلام
در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس
مجموع شهریه ثابت و متغیر برای ورودی سال 98 حدودا ترمی 1500000 تومان است.
موفق باشید.
پاسخ 40 : با سلام
پذیرش در رشته روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 41 : با سلام
در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت کند بله در غیر اینصورت راهکار این است : از آن دانشگاه انصراف داده و جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید. مهلت ثبت نام 99/5/5 لغایت 99/6/2 می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 42 : ین مؤسسه رشته ارشد عمران سازه و ارشد عمران مدیریت ساخت دارد ولی پذیرش صرفا از طریق شرکت در آزمون می باشد.این آزمون در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. در صورت حل شدن مسئله نظام وظیفه، جهت ثبت نام در آزمون بعدی ( سال 1400 ) بایستی اخبار سازمان سنجش را پیگیری نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 43 : بله می توانید. پذیرش در رشته حقوق بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی و کاردانی
موفق باشید.
پاسخ 44 : با سلام

خیر. پذیرش در کلیه رشته های ارشد این مؤسسه از طریق آزمون می باشد.آزمون ارشد در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. جهت شرکت در آزمون ارشد سال 1400 بایستی اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش را از طریق www.sanjesh.org پیگیری نمائید.

موفق باشید.
پاسخ 45 : با سلام

برای ورود به رشته طراحی لباس 3 راهکار وجود دارد :

1 - دیپلم طراحی لباس بگیرید و مستقیما وارد رشته کاردانی طراحی لباس یا طراحی دوخت شوید.

2 - ابتدا کاردانی گرافیک بگیرید سپس برای کاردانی به کارشناسی وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید.

3 - در صورتیکه دیپلم 6.3.3 دارید ( سال دوازدهم را نیز گذرانده اید ) می توانید وارد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس شوید که متاسفانه این مؤسسه این کد / رشته را ندارد.

موفق باشید.
سوالات متداول بخش مالی
پاسخ 1 : با سلام . حدودا کمتر از 2 میلیون تومان
پاسخ 2 : با سلام
مجموع شهریه های ثابت و متغیر حدودا ترمی یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 3 : با سلام
لطفا تقویم آموزشی که بر روی سایت به آدرس www.apadana.ac قسمت آموزش - تقویم آموزشی قرار دارد، مطالعه نموده و در تاریخ مشخص شده جهت واریز شهریه و انتخاب واحد آنلاین اقدام فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 4 : با سلام
موقع ثبت نام در ابتدا بایستی مبلغ 500 هزار تومان بصورت علی الحساب پرداخت نمائید و مابقی آن در بازه زمانی تعیین شده ( تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم ) باید تسویه حساب گردد.
موفق باشید.
پاسخ 5 : با سلام
در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید.
در خصوص رشته کارشناسی ناپیوسته معماری : این رشته برای ورودی مهر ماه با آزمون می باشد و بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت فرمائید.و برای تکمیل ظرفیت ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 6 : با سلام
در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید. ثبت نام در رشته کاردانی کامپیوتر طبق اطلاعیه های سازمان سنجش در بازه های زمانی تعیین شده و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 7 : با سلام
بله پذیرش در این رشته بر اساس سوالق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/06/10 لغایت 99/06/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد. در خصوص شهریه بایستی با امور مالی موسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 118 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 8 : با سلام
در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس
مجموع شهریه ثابت و متغیر برای ورودی سال 98 حدودا ترمی 1500000 تومان است.
موفق باشید.
سوالات متداول بخش فرهنگی
ثبت نام و نظام وظیفه
پاسخ 1 : با سلام
2 راهکار وجود دارد : 1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در کد رشته کاردانی طراحی دوخت ثبت نام کنید . 2 - ابتدا با همان دیپلم کامپیوتر مدرک کاردانی کامپیوتر بگیرید سپس برای مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت ثبت نام کنید.
موفق باشید.
پاسخ 2 : با سلام
2 راهکار وجود دارد : 1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در کد رشته کاردانی طراحی دوخت ثبت نام کنید . 2 - ابتدا با همان دیپلم کامپیوتر مدرک کاردانی کامپیوتر بگیرید سپس برای مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت ثبت نام کنید.
موفق باشید.
پاسخ 3 : با سلام
اگر منظور شما ثبت نام در مؤسسه آپادانا می باشد، ثبت نام تکمیل ظرفیت آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 مهلت دارد. و اگر منظور شما ثبت نام در آن دانشگاه دولتی که قبول شده اید می باشد، بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 4 : با سلام
بله برای شرکت در آزمون وکالت حتما بایستی رشته کاردانی و کارشناسی مرتبط باشد . ضمناً جهت اطمینان خاطر از مرکز وکلا نیز بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 5 : با سلام
خیر . فقط در رشته ای که آزمون داده اید می توانید انتخاب رشته کنید.
موفق باشید.
پاسخ 6 : با سلام
بایستی از همان دانشگاه مد نظرتان ( شاهرود ) بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 7 : با سلام
ظرفیت این رشته 79 نفر می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 8 : با سلام
در صورتی که شما در مؤسسه آپادانا پذیرفته شده اید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاهی که قبول شده اید بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 9 : با سلام
انتقالی از دانشگاه آزاد به غیرانتفاعی ممکن نمی باشد. بایستی ابتدا در این موسسه پذیرش شوید سپس از آن دانشگاه انصراف دهید. ضمنا واحدهای گذرانده شده تطبیق داده خواهد شد.
موفق باشید.
پاسخ 10 : با سلام
خیر. شما فقط اجازه ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را دارید چون نظام وظیفه برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر می نماید، مگر اینکه پایان خدمت بگیرید.
موفق باشید.
پاسخ 11 : با سلام
در صورتیکه شما پذیرفته شده ی ارشد این مؤسسه می باشید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 12 : با سلام
بستگی به دیپلم دارد اگر پیش دانشگاهی دارید بایستی وارد رشته کارشناسی پیوسته حسابداری شوید که برای ورود به این رشته بایستی آزمون سراسری شرکت کنید و در صورتیکه دیپلم متوسطه کارودانش یا فنی حرفه ای دارید باید در مقطع کاردانی رشته دیپلم تان پذیرش شوید که کاردانی حسابداری نیز با آزمون می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 13 : با سلام
بدون کنکور خیر ولی در صورتیکه در کنکور شرکت کرده اید ولی از دانشگاه قبولی خود راضی نیستید می توانید در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و مجددا انتخاب رشته / شهر انجام دهید. جهت تغییر رشته بایستی مجددا در کنکور ارشد شرکت نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 14 : با سلام
متاسفانه این مؤسسه این رشته تحصیلی را ندارد . در صورت تمایل به ثبت نام در رشته های دیگر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 15 : با سلام
جهت بررسی نیاز به کد 4 رقمی دیپلم تان می باشد . لطفا به جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد مراجعه فرمائید.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 16 : با سلام
برای ورود به این رشته 3 راهکار ممکن وجود دارد :
1 - بایستی دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در رشته کاردانی طراحی دوخت پذیرش شوید.
2 - ابتدا یک مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت پذیرش شوید.
3 - بایستی رشته / مقطع کارشناسی پیوسته طراحی لباس را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه این رشته / مقطع را ندارد .
موفق باشید.
پاسخ 17 : با سلام
خیر . پذیرش در مقطع ارشد فقط از طریق آزمون می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 18 : با سلام
حدودا بهمن ماه اعلام می شود.
موفق باشید.
پاسخ 19 : با سلام
در صورتیکه مدرک دیپلم دوره دوم متوسطه و یا پیش دانشگاهی داشته باشید بله می توانید در غیر اینصورت خیر.
موفق باشید.
پاسخ 20 : با سلام
در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی این مؤسسه می باشد، اگر دیپلم متوسطه دوم دارید بله در غیر اینصورت بایستی سال دوازدهم را بگذرانید. و در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی دانشگاه آزاد می باشد، بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 21 : با سلام
بله اما فقط می توانید در رشته کاردانی کامپیوتر پذیرش شوید، به شرط اینکه مشکل نظام وظیفه نداشته باشید.
موفق باشید.
پاسخ 22 : با سلام
بله در کنکور شرکت کنید و در صورتیکه در این مؤسسه پذیرفته شوید ، پس از مکاتبه با سازمان توسط این مؤسسه و انجام مراحل قانونی در صورت اخذ مجوز از سازمان شما می توانید از نیمسال بهمن آغاز به تحصیل نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 23 : با سلام
بله می توانید .
لطفاً جهت دریافت مشاوره برای ورود به این رشته با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 24 : با سلام
برای انتقالی ابتدا بایستی موافقت دانشگاه مبدا ( مؤسسه غیرانتفاعی خرد بوشهر) را بگیرید سپس درخواست تان را جهت بررسی به این مؤسسه ارائه دهید و در صورتیکه این مؤسسه رشته ی تحصیلی شما را داشته باشد با انتقالی شما موافقت می گردد.
در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت نکند، می توانید انصراف داده و جهت پذیرش جدید در این مؤسسه اقدام نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 25 : با سلام
بله . ثبت نام این رشته در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، برای هر دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که مهلت اخذ پذیرش برای ورودی مهر ماه سپری شده است و مهات اخذ پذیرش برای ورودی بهمن ماه متعاقباً اعلام می گردد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 26 : با سلام
بله و پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. قابل ذکر است مهلت ثبت نام در رشته / مقطع کارشناسی پیوسته مهندسی شهرسازی همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد . لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 27 : با سلام
رشته های معماری، شهرسازی، نقاشی، ارتباط تصویری، گرافیک، طراحی پوشاک و طراحی دوخت
خیر متاسفانه این مؤسسه رشته های تئاتر و سینما ندارد.
موفق باشید.
پاسخ 28 : با سلام
خیر .
موفق باشید.
پاسخ 29 : با سلام
بستگی به دیپلم تان دارد در صورتیکه پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم گذرانده باشید بله می توانید تغییر رشته دهید در غیر اینصورت ابتدا بایستی مقطع کاردانی را در همان رشته معماری به اتمام برسانید و سپس برای کارشناسی ناپیوسته می توانید تغییر رشته دهید.
موفق باشید.
پاسخ 30 : با سلام
در خصوص صدور مدرک دیپلم تان، بایستی از مدرسه ای که دیپلم گرفته اید پیگیری نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 31 : با سلام
بله تطبیق انجام می شود. ضمناً جهت نحوه ورود به این رشته در این مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 ( خانمها بلاغی و مرادی ) تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 32 : با سلام
علیرغم اینکه ثبت نام در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون می باشد، ولی باید در بازه زمانی تعیین شده از طرف سازمان به سایت سنجش مراجعه و درخواست پذیرش نمائید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 33 : با سلام
در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید.
در خصوص رشته کارشناسی ناپیوسته معماری : این رشته برای ورودی مهر ماه با آزمون می باشد و بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت فرمائید.و برای تکمیل ظرفیت ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 34 : با سلام
بله می توانید .
پذیرش در رشته گرافیک ( ارتباط تصویری ) بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد. لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 35 : با سلام
بله تا پایان نیمسال اول 99-98 همه کلاس ها بصورت حضوری تشکیل می شده ولی پس از آن بدلیل شیوع بیماری کرونا کلاس ها بصورت آنلاین برگزار شده است. برای شروع نیمسال مهر ماه سال 99 نیز با توجه به نظر ستاد بحران کرونا بستگی به دستور وزارت علوم دارد. لازم به ذکر است که همه ساله تاکنون تعداد ثبت نامی های این رشته / مقطع به حد نصاب رسیده است.
موفق باشید.
پاسخ 36 : با سلام
در صورتیکه دیپلم دوره دوم متوسطه ( سال دوازدهم را نیز گذرانده باشید ) بله می توانید . در غیر اینصورت می توانید ابتدا در رشته / مقطع کاردانی نقشه کشی معماری ثبت نام و سپس در مقطع کاردانی به کارشناسی معماری ادامه تحصیل دهید.
موفق باشید.
پاسخ 37 : با سلام
با پیش دانشگاهی تجربی می توانید در رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس ثبت نام کنید که متاسفانه این مؤسسه این کد/رشته را ندارد. این موسسه کد/ رشته کاردانی پیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان دیپلم رشته طراحی دوخت از هنرستان و کارودانش می باشد. و کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان کاردانی می باشد. راهکار دیگر اینکه با پیش دانشگاهی تجربی، ابتدا یه فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید بعد برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، می توانید در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت این مؤسسه ثبت نام کنید.
موفق باشید.
پاسخ 38 : با سلام
در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید. ثبت نام در رشته کاردانی کامپیوتر طبق اطلاعیه های سازمان سنجش در بازه های زمانی تعیین شده و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 39 : با سلام
بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و کارو دانش مراجعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 40 : با سلام
بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و یا کارودانش مراجعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 41 : با سلام
پس از اینکه وارد پنل شخصی تان شدید، از آیکون مکاتبات اداری منوی فرم های درخواست - درخواست تسویه حساب - بابت انصراف را انتخاب نموده و سمت راست بر روی مشخصات اصلی کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید و کلید ارسال را بزنید. در صورتیکه موفق به انجام آن نشدید لطفا حضوری مراجعه فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 42 : با سلام
بله این مؤسسه دارای رشته طراحی پوشاک در مقطع کارشناسی ناپیوسته و طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. برای ورود به مقطع کارشناسی بایستی مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) و برای ورود به مقطع ارشد بایستی مدرک کارشناسی ( در هر رشته ای ) داشته باشید.
خیر فقط با مدرک دیپلم کارودانش یا فنی حرفه ای در رشته طراحی لباس و زیرشاخه های آن می توان وارد این رشته شد.
موفق باشید.
پاسخ 43 : با سلام
خیر برای ورود به رشته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک داشته باشید. با دیپلم تجربی باید کد/ رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه تاکنون این رشته را ندارد. یا بایستی ابتدا مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک اقدام نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 44 : با سلام
برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید. با دیپلم تجربی باید کد/ رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه تاکنون این رشته را ندارد. یا بایستی ابتدا مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت اقدام نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 45 : با سلام
بله پذیرش در این رشته بر اساس سوالق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/06/10 لغایت 99/06/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد. در خصوص شهریه بایستی با امور مالی موسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 118 تماس حاصل فرمائید.
موفق باشید.
پاسخ 46 : با سلام
بله می توانید ولی این مؤسسه در مقطع کارشناسی، رشته مهندسی معماری و در مقطع ارشد، رشته معماری داخلی دارد. در صورت تمایل لطفا از تاریخ 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام حضوری مراجعه فرمائید.
کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه دوم برای نظام 6.3.3 ویا مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 47 : با سلام
در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده اید بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مهندسی معماری ثبت نام نمائید. لطفا در بازه زمانی 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.
کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 48 : با سلام
در صورتیکه دیپلم دوره متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) و یا دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده باشید بله می توانید در رشته مهندسی کامپیوتر در این مؤسسه ثبت نام نمائید. در صورت تمایل لطفا جهت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.
مدارک : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 49 : با سلام
بله می توانید . این مؤسسه دارای کد / رشته مرمت و احیاء بناهای تاریخی می باشد ولی متاسفانه به دلیل عدم استقبال داوطلبان معمولا به حد نصاب نمی رسد و تشکیل نمی گردد. ضمنا امکان ثبت نام در رشته ی تحصیلی خودتان ( کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و طراحی پوشاک ) وجود دارد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد.
موفق باشید.
پاسخ 50 : با سلام
در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته این مؤسسه ثبت نام نمائید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس
در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.
موفق باشید.
پاسخ 51 : با سلام
در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس
مجموع شهریه ثابت و متغیر برای ورودی سال 98 حدودا ترمی 1500000 تومان است.
موفق باشید.
پاسخ 52 : با سلام
پذیرش در رشته روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 53 : با سلام
در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت کند بله در غیر اینصورت راهکار این است : از آن دانشگاه انصراف داده و جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید. مهلت ثبت نام 99/5/5 لغایت 99/6/2 می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی
موفق باشید.
پاسخ 54 : ین مؤسسه رشته ارشد عمران سازه و ارشد عمران مدیریت ساخت دارد ولی پذیرش صرفا از طریق شرکت در آزمون می باشد.این آزمون در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. در صورت حل شدن مسئله نظام وظیفه، جهت ثبت نام در آزمون بعدی ( سال 1400 ) بایستی اخبار سازمان سنجش را پیگیری نمائید.
موفق باشید.
پاسخ 55 : بله می توانید. پذیرش در رشته حقوق بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی و کاردانی
موفق باشید.
بورسیه تحصیلی
پاسخ 1 : ترم مهر 1400
پاسخ 2 : معدل ، زبان ، سوابق پژوهشی و فرهنگی
پاسخ 3 : خیر
پاسخ 4 : فارغ التحصیل شده و در طی این مدت رزومه پژوهشی و فرهنگی خود را تکمیل نمایید.
پاسخ 5 : خیر ، امکان بورسیه تحصیلی برای مقطع بعد مهیا می باشد و در طی مدت دانشجویی می بایست رزومه پژوهشی و فرهنگی قابل قبولی داشته باشند.
پاسخ 6 : یک مقطع تحصیلی کامل
پاسخ 7 : مدارک پژوهشی ( طرح پژوهشی ، مقالات کنفرانس ، گواهی کارگاه های آموزشی و....) و فعالیت های فرهنگی ( انجمن های علمی ، فعالیت های ورزشی ، نشریات دانشجویی و....)
پس از پایان مهلت مقرر تقاضا ها مورد بررسی قرار گرفته و کسانی که بیشتر امتیاز را کسب کرده باشند جهت مصاحبه حضوری به دانشگاه دعوت می شوند.
پاسخ 8 : خیر
پاسخ 9 : به عهده دانشجو می باشد . بورسیه فقط برای شهریه دانشگاه می باشد.
پاسخ 10 : خیر رشته طراحی پارچه و لباس ندارد.
پاسخ 11 : نیاز به آیلتس ندارد – تسلط به زبان انگلیسی در حد محاوره کافی می باشد.
پاسخ 12 : دانشگاه CIU (Cyprus International University )
پاسخ 13 : قبرس شمالی
پاسخ 14 : یک مقطع تحصیلی کامل
پاسخ 15 : خیر فقط بعد از فارغ التحصیلی
پاسخ 16 : شرط قبولی معدل بالای 17 می باشد .
نیاز به استعلام نیست
پاسخ 17 : مختص دانشجویان آپادانا فارغ التحصیل شده یا در حال فارغ التحصیلی باشند.
مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.