قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید سال 1400
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید سال 1400

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، از کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام گردیده، دعوت می نماید که به منظور ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 31/06/1400 لغایت روز شنبه مورخ 10/07/1400 بدون در نظر گرفتن حروف الفبا از ساعت 8 صبح الی 16 بعدازظهر جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز

1 اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن

2 اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

3 - عکس 4*3 خواهران (4 قطعه)، برادران (5 قطعه)

4 اصل گواهی موقت پایان دوره متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده + 2 سری کپی (آقایان 3 سری کپی)

5- اصل ریز نمرات دوره متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده و تمبردار + 2 سری کپی

6- اصل مدرک دیپلم متوسطه دوم + 2 سری کپی

7- شهریه آموزشی علی الحساب به مبلغ هفت میلیون ریال (7،000،000 ریال ) می باشد که در مکان مؤسسه از طریق دستگاه کارتخوان قابل پرداخت می باشد.

8 - پرینت قبولی ازسایت سازمان سنجش

9 - آقایان در صورت داشتن کارت پایان یا معافیت خدمت، ارائه اصل و کپی این کارت الزامی است .

 

  • قابل توجه دانشجویانی که تا تاریخ 31/06/1400 موفق به اخذ مدرک دیپلم نشده اند ، ( دروس پاس نشده دارند ) : از این دسته از داوطلبان به صورت مشروط ثبت نام به عمل خواهد آمد و ورودی بهمن ماه سال 1400 خواهند بود.

به همراه داشتن تمامی موارد فوق الزامی است.

آدرس مؤسسه : شیراز - میدان معلم – ابتدای بلوار ایمان شمالی – روبروی بانک سپه- کدپستی : 7187985443  تلفکس : 36987 - 071

تذکر: لطفا ً قبل از تحویل مدارک به آموزش، به منظور استفاده های بعدی، کپی یا کپی برابر با اصل تهیه کرده و نزد خود نگه دارید.


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.