نشست مشترک مسئولین دانشگاه آپادانا و دانشگاه پیرائوس یونان
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
نشست مشترک مسئولین دانشگاه آپادانا و دانشگاه پیرائوس یونان

نشست مشترک مسئولین دانشگاه آپادانا و دانشگاه پیرائوس یونان

 

نشست مشترک مسئولین دانشگاه آپادانا و دانشگاه پیرائوس یونان به صورت مجازی با حضور ریاست موسسه آموزش عالی آپادانا آقای پروفسور جهرمی ، معاونت آموزشی اقای پروفسور شریعت ، معاونت پژوهشی اقای پروفسور مشکسار، مدیر روابط بین الملل خانم دکتر منصوری زاده ،ریاست دانشگاه پیرائوس یونان

  برگزار شد. Dr. Kontogoulidou   و مدیر روابط بین الملل دانشگاه پیرائوس Professor Angelos Kotios

در این دیدار مدیران روابط بین الملل دو دانشگاه ضمن معرفی دانشگاه خود توانمندیها و ظرفیتهای موجود را بیان داشتند. همچنین ریاست و مسئولین دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از امضای تفاهمنامه بین دانشگاه آپادانا و پیرائوس یونان به بحث و تبادل نظر در مورد زمینه های مشترک علمی و آموزشی بین دو دانشگاه پرداخته و اظهار امیدواری نمودند که امضای این تفاهمنامه زمینه همکاریهای مشترک علمی و آموزشی را فراهم نماید.   


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.